Kilka słów o nas


Naszą firmę tworzą ludzie najlepsi z najlepszych, nie wpasowujący się w standardy. Odkąd sięgam pamięcią staraliśmy się dopasować do klienta i wyjść mu naprzeciw. Niezależnie od wielkości partii czy koloru - byliśmy elastyczni. Jedną z wielu naszych zalet jest utrzymanie parametrów w kolejnych dostawach, co jest niestety nagminnie nieprzestrzegane przez wiele innych firm. Między innymi tym zyskujemy przewagę. Pamiętam rozmowę z klientem zainteresowanym naszymi usługami. Chciał, żebyśmy zrobili pod niego worki 120l w połowie standardowej grubości. Brałby 30 ton i płacił gotówką. Świetna okazja? Być może, jednak nie zgodziłam się. Nie chciałam zepsuć naszej marki, ponieważ robimy produkty tylko najwyższej jakości. Tak więc jeżeli zależy Państwu na najlepszej ofercie, zapraszam do kontaktu.

Parę słów o właścicielce tego małego królestwa: przebojowa z milionem pomysłów na sekundę. Nie boję się nowych wyzwań, bo kto jak nie JA. I choć wiem, że zawsze można wszystko zrealizować według planu, to jednak nieustannie trzeba próbować.

Wracając do folii: produkujemy głównie worki do selektywnej zbiórki odpadów, worki na śmieci i worki do opon, choć mamy klientów na płachetki, worki do belownicy czy na brykiet. Tak jak pisałam wcześniej – jesteśmy elastyczni. Współpracujemy również z takimi firmami jak; AGLO z Łomianek czy Logos z Torunia.


Produkty     Kontakt